Kocham!:*

ChadFan 28 grudnia 2007, 21:42
Kocham Nickelback, a muzyka jest moim życiem!
Proszę, piszcie na tym forym bo nudno:) Pozdro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!
bbjedronka
bbjedronka 30 grudnia 2007, 19:48
znam tylko jedna piosenke tegoz zespolu XD aaale powiem, ze calkiem fajny klimacik stwarza ten zespol... Jesli mozesz, oswiec mnie, i podaj kilka fajnych kawalkow, sciagne i poslucham z przyjenoscia ^.-
ChadFan 17 lutego 2008, 12:59
Do "bbjedronka": Super są kawałki: How You Remind Me, Breathe, Old Enought, Fight For All The Wrong Reasons, Hangail, Figured You Out, Fallow You Home, Rockstar itp. Naprawde polecam!
moski
moski 27 kwietnia 2008, 11:47
Może dodam jeszcze Photograph i Far away:)
martcia10 29 kwietnia 2008, 17:41
Dla mnie najlepsza ich piosenka to Savin' Me. Bo ją usłyszałm jako pierwszą i została moją ulubioną:D
wadera90
wadera90 10 sierpnia 2008, 19:53
Jest jeszcze "Mistake, See You At The Show,If Everyone Cared, Next Contestant,Too Bad, Hero,God Times Gone" ii wiele wiele ;p Ale te polecam ;)
Mosaic
Mosaic 13 sierpnia 2008, 23:58
A ja kocham ich wszystkie piosenki xD I w ogóle ich wielbię xD
Kruk to ja :p
Kruk to ja :p 12 września 2008, 13:21
Sa najlepsi ale moja ulubiona piosenka to Far away bo pozwala mi zapomniec o wszystkim.
yasori 17 lutego 2009, 17:41
Zapraszam wszystkich fanow na strone www.nickelback.dbv.pl i forum www.nickelback.fora24.pl
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać na forum
Zaloguj się Nie masz konta?   Zarejestruj się

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

lub tradycyjnie
login lub email
hasło