nowa płyta.. ;pp

strony: 1 2 3 »
tyaa
tyaa 2 listopada 2007, 18:43
co sądzicie o ich nowej płycie. ?
``nieprzygoda`. ?
Cysia27 9 listopada 2007, 19:27
jak dla mnie ich nowa płyta jest na prawde świetna, jak każde zresztą:) ale ta podoba mi się najbardziej:D
Bella 10 listopada 2007, 15:56
za*ebista, świetnie opracowana gitarowo, poprostu rządzi.
miki1315
miki1315 13 listopada 2007, 20:25
Mogłoby się wydawać, że ta płyta będzie nudna, ponieważ na każdej ich płycie śpiewa o tym, że "ON" już nie jest, rozstał się z "NIĄ". Również na tej płycie śpiewają o tym, ale wbrew wszystkiemu to wogule nie jest nudne..:D:D "Nieprzygoda" jast wyśmienitą płytką
smagdat
smagdat 15 listopada 2007, 19:23
czy ja wiem....dwie poprzednie powiem szczerze, że bardziej mi się podobały. Na tej mam ze 3-4 ulubione piosenki, reszty nie słucham, bo mi się nie podoba ;p
aletoniewszystko
aletoniewszystko 24 listopada 2007, 14:29
jak dla mnie to wypas.każda kolejna płyta jest coraz lepsza:D i tak trzymaj:P
aletoniewszystko
aletoniewszystko 24 listopada 2007, 14:30
** i tak trzymać:)
kas 26 listopada 2007, 16:36
srednia. teksty happysadu przemawialy do wszystkich a ta plyta jest tylko o rozstawaniui jakis duperelach. a powinna byc radosna bo przeciez Quka niedawno zostal tatusiem!
Beataaa 27 listopada 2007, 12:20
"Nieprzygoda"...kręci się nieustannie w moim odtwarzaczu,aż dziwne ,że się jeszcze zupełnie nie ztarła..Cenię szczególnie kilka utworów za te niebanalne teksty tak idealnie współgrające z muzyką-słuchawki na uszach,odpływam i ..totalne spusztoszenie w psychice.Żadna muzyka dotąd nie dała mi tyle do myślenia co"nieprzygoda"-frustracja,"Droga długa w dół"-załamka,ale nie,nie poddam sie-"damy radę"!
monisia_666
monisia_666 1 grudnia 2007, 11:53
MIODZIO..................................... nic tak nie relaksuje.............
krolik
krolik 14 grudnia 2007, 20:18
jak dla mnie bardzo fajna w porównaniu do poprzednich jest gorsza ale też są na niej fajne kawałki
Sophie Doll
Sophie Doll 15 grudnia 2007, 15:11
bardzo dobra. teksty, muzyka, wokal. wszystko świetnie opracowane. dopięte na ostatni guzik :)
avrilka 16 grudnia 2007, 13:07
zajebista
rufus_15 21 grudnia 2007, 12:12
hm.. rewelacja. eksty kuby coraz fajniejsze i takie ... poetycko metaforyczne :)
perkusista super. zgranie aranżacje i całokształt 6+
Maniek 21 grudnia 2007, 15:38
może byc cos lepszego
Maniek 21 grudnia 2007, 15:39
może byc cos lepszego
wywrot 22 grudnia 2007, 22:16
dla mnie za spokojna, teksty zbyt płytkie, ale maja w sobie coś coś przyciąga ucho. szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś lepszego, ale nie ma co narzekać, źle nie jest. ;]
qukaaa 23 grudnia 2007, 09:45
jak dla mnie dwie poprzednie płyty były nieco lepsze ,miały wiecej optymizmu w sobie. Nieprzygoda jest bardzie melancholijna ale ma w sobie cos co nie pozwala o niej zapomniec . Brakuje mi pozytywnych tekstów ,ktore górowały na dwoch poprzednich płytach .Ale nie jest źle happysad idze do przodu i kształtuje swój własny styl.
Agacia
Agacia 26 grudnia 2007, 13:50
ktos tu napisal ze ON spiewa ze roztal sie z NIA, ale przynajmniej robi to orginalnie:) bo wszyscy spiewacy, typu gosia andrzejewicz, i takie duperele spiewaja o tym ze sa porzuceni i taaacy biedni, to juz sie zrobilo bezsensu, a oni spiewaja o tej drugiej stronie milosci, co juz nie kocha i juz chce odejsc, to jest w tym wyjatkowe;]
Agacia
Agacia 26 grudnia 2007, 13:51
ktos tu napisal ze ON spiewa ze roztal sie z NIA, ale przynajmniej robi to orginalnie:) bo wszyscy spiewacy, typu gosia andrzejewicz, i takie duperele spiewaja o tym ze sa porzuceni i taaacy biedni, to juz sie zrobilo bezsensu, a oni spiewaja o tej drugiej stronie milosci, co juz nie kocha i juz chce odejsc, to jest w tym wyjatkowe;]
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać na forum
Zaloguj się Nie masz konta?   Zarejestruj się

strony: 1 2 3 »

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

lub tradycyjnie
login lub email
hasło