ulubiona

strony: 1 2 »
jerytureyrj
jerytureyrj 17 maja 2008, 15:16
Które z piosenek happysadu są Waszymi ulubionymi i dlaczego?
pozdrowienia dla wszystkich happyfanów i happysadocholików ;P
Magdalena Makowska
Magdalena Makowska 17 maja 2008, 16:19
Wszystkie mają w sobie to coś szczególnego! :)
grabarka
grabarka 17 maja 2008, 16:35
Z pamiętnika młodej zielarki... ze wzgledu na tekst ktory jest baardzo dobry według mnie

"pierwsza myśl o matko boska druga mysl o ja idiotka"
Alchemik666
Alchemik666 17 maja 2008, 18:03
uwielbiam wszystkie piosenki HS z pierwszej i drugiej płyty to ostatniej nie mogę się jeszcze przekonać... ale...

ooo jak ja kocham to miejsce...
Ewelinka INKA :)
Ewelinka INKA :) 17 maja 2008, 18:21
ja najbardziej lubie hmmm.....zanim pójde.....armagedon....jeszcze,jeszcze....i wogóle wszystkie sa bajeczne :))) Happysad jest najlepszy :)
Aniela Ann
Aniela Ann 17 maja 2008, 20:40
od niedawna ich słucham zauroczona jestem ...
łydką,ja do ciebie i zanim pojde...
pozdrawiam^^
Dosia 17 maja 2008, 21:27
hmm... nie wiem czy starczy mi literek :) Ostatnimi czasy rozpływam się przy - Milowy Las, Partyzant K, Słońce, Hymn 78, Z pamiętnika Młodej Zielarki, Ostatni blok w mieście :) repertuar zmieniam co jakiś czas ale często powracam do piosenek, które wcześniej mi się zdążyły znudzić, a po jakimś czasie znów moge ich słuchać bez przerwy :)
Golej
Golej 17 maja 2008, 23:16
Zdecydowanie Łydka :D Pod tym tekstem aż nogi same się uginają :DDDD
ania 17 maja 2008, 23:32
Nie mam pojęcia, każda z nich ma w sobie coś co zachwyca, może dałabym radę wymienić 10 ulubionych, ale 1 na pewno nie :)
KrucHy07
KrucHy07 17 maja 2008, 23:47
łydka, Ja do Ciebie, Zanim pójde, Słońce, Hymn 78 i kilka jeszcze a głownie dlatego że mają oryginalne teksty i nie są banalne :)
Klusiaaa
Klusiaaa 19 maja 2008, 14:50
Po dłuższym zastanowieniu się uważam, że wszystkie mają to coś w sobie ... w każdej z nich można dostrzec ukryty, głęboki sens, nawet jeżeli piosenka z pozoru wydaje się banalna. Są piosenki do których skacze, bawię się są również takie, których słucham gdy nic się nie układa.
Jedne z najlepszych : Armagedon, Damy radę, Długa droga w dół, Jałowiec, Jeśli nie rozjadą nas czołgi, Milowy las, Nieprzygoda, Łydka (mam ochotę wypisać tu Ich wszystkie piosenki xD)
Kaloa
Kaloa 19 maja 2008, 17:09
Hmm.. mam kilka,ale najbardzeij lubię "Noc" xD
jerytureyrj
jerytureyrj 19 maja 2008, 18:01
a odpowiadając sama na swoje pytanie to chyba Ja do ciebie, Długa Droga w dół, Psychologa, Noc jak każda inna. :)
orginalna
orginalna 20 maja 2008, 19:31
już od dawna zasłuchuję się w nieprzygodzie...i muszę przyznać, że najbardziej podoba mi sie "długa droga w dół" i "jałowiec". Ze starszych utworów oczywiście "łydka" i "ja do ciebie"
Ruda 18 czerwca 2008, 13:10
Długa droga w dół i zanim pójdę
Nadalka 24 czerwca 2008, 18:13
długa droga w dół .. nieprzygoda ...
ale naj naj naj to słońce!!!
karolatsd 7 sierpnia 2008, 23:02
łydka, słońce, zanim pójdę, ja do ciebie. To te NAJ. a reszta i tak jest boska!
natala16
natala16 23 sierpnia 2008, 16:22
długa droga w dół, z pamiętnika młodej zielarki, jeszcze jeszcze, słońce, milowy las, IQ, ja do ciebie, psychologa, czarownicy pies, taka historia, i wiele innych ;))
sunrise 30 września 2008, 20:01
hm...A mialo byc tak pieknie, ja do ciebie, z pamietnika mlodej zielarki.

Kocham je:****
domo94
domo94 6 pazdziernika 2008, 21:36
łydka i ja do ciebie- chyba najfajniejsze:) chyba a raczej na pewno. IQ też fajne. a tak w ogóle to wszystkie ich piosenki są po prostu... ach, nie ma słowa żeby to tak określić...
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać na forum
Zaloguj się Nie masz konta?   Zarejestruj się

strony: 1 2 »

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

lub tradycyjnie
login lub email
hasło