akordy do Noc i rytm

Jesiony
Jesiony 13 grudnia 2007, 19:06
no wiec tak jak w temacie czy ktos posiada akordy do noc i rytm ? chcemy zagrac z kumplami covera ale nie mam akordow z gory dzieki za odp.
Dymek
Dymek 23 grudnia 2007, 12:17
ja bym tez prosil
Matiz
Matiz 12 lipca 2008, 18:16
ja to bym bardziej prosił o taby najlepiej do intro
Ms.Silence
Ms.Silence 19 lipca 2008, 15:23
spiewnik.wywrota.pl/34706_dzem_noc_i_rytm.html <-- tu są chwyty...
Bartosz Karski
Bartosz Karski 4 września 2011, 01:23
Więc tak to jest oparte na podstawowej bluesowej tonacji E. Zaczynasz od E potem jest A potem jest D tylko że trzeba to zagrać na jednej strunie... Nie umiem Ci tego wytłumaczyć bo to o co pytacie(intro i chwyty) to bardzo rozbudowany temat. Intro jest grane przez całą piosenkę jako zwrotki przez Adasia, Styku gra trochę inaczej jakby barowo ale nie do końca bo przyciska tylko dwie struny i w nie uderza tą samą techniką co w smoke on the water tylko uderza w te dźwięki co napisałem wyżej. Refrenu wam w tej chwili nie powiem bo nie ma mnie w domu i nie mam gitary przy sobie. Co do momentów w których są solówki to A, G, F. Przejsciowek i solówek musicie się nauczyć ze słuchu albo spróbować opracować samemu bo tak jest najlepiej dla gitarzysty który chce wypracować swój własny styl. Jako podpowiedz mogę dać że jest to ta sama technika co wykorzystana jest w Czerwonym jak Cegła czy w Czarnym Chlebie zespołu Dżem.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać na forum
Zaloguj się Nie masz konta?   Zarejestruj się

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

lub tradycyjnie
login lub email
hasło