Koncert Nickelback w Polsce?

wadera90
wadera90 10 sierpnia 2008, 19:47
Co myślicie o tym aby w naszym kraju wystapił Nickelback ? Marzę o tym już od dawan....A Wy ? Mam nadzieję, że jesteście ''Za" ! :))
Agnes
Agnes 10 sierpnia 2008, 22:11
Jak najbardziej "za" :D Chociażby był po drugiej stronie Polski, pojechałabym ;)
Mosaic
Mosaic 13 sierpnia 2008, 23:14
Ja Chada bym ty za nogę przywlokła gdybym go dorwała :)
Tak jak Agnes jestem jak najbardziej za. Kocham ten zespół. Miałam jechać we wrześniu na ich koncert w Niemczech, ale brak funduszy mi w tym przeszkodził i teraz z moja kuzynką ciułamy. Hyhy. Może w nastepnym roku... Kto wie.
Pozdrawiam :)
Irek K.
Irek K. 20 sierpnia 2008, 20:30
To by było coś... Jestem jak najbardziej za!!;) tylko czy będzie taka sytuacja?? czy Nickelback wystąpi w Polsce??
wadera90
wadera90 3 września 2008, 13:29
Miejmy nadzieję ;)) Marzę o tym odkąd usłyszałam ich piosenkę w radiu...a było to "Someday" już długo czekam na koncert w Polsce...ale moze się doczekam ?:))
Kruk to ja :p
Kruk to ja :p 12 września 2008, 13:14
Ja slyszalem ze po koncercie w Belfascie (na ktury ide) maja jechac do Polski podobno w WAWA tylko tak slyszalem pozdro dla wszystkich fanow Nickelbacka pozdro...
ania881214 20 grudnia 2008, 23:31
a kiedy ten koncert w Belfascie?
Anonimowy użytkownik
Anonimowy użytkownik 3 grudnia 2010, 18:40
Ja poprostu kocham nickelback i też marze o tym aby wystąplili w Polsce... :)
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać na forum
Zaloguj się Nie masz konta?   Zarejestruj się

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

lub tradycyjnie
login lub email
hasło