20 lat Wywroty

Jaki kierunek?

vlodi54 3 czerwca 2013, 18:05
Jestem tegorocznym maturzystą, na maturze zdawałem fizykę na podstawie,
w miare dobrze sobie radzę z naukami ścisłymi. Przeglądałem tą stronkę
www.kierunki.net/lupa i myślę o mechanice i budowie maszyn,
informatyce, ewentualnie o logistyce co myślicie o tych kierunkach studiów?
Ktoś z was studiuje te kierunki? Jakieś opinie? :D
pablosmaximos 16 lipca 2013, 18:12
Cześć. Mogę gorąco polecić Ci stronę www.studia.tv jaką niedawno znalazłem. Są tam ciekawe filmy video poświęcone nauce, studiowaniu w ogóle, uczelniach i prowadzonych kierunkach. Może ona być na pewno wydatną pomocą przy wyborze dalszej edukacji i może pomóc naprowadzić Cię na odpowiedni kierunek .Są tam filmy video poświęcone uczelniom ( www.studia.tv/video/uczelnie ) i prowadzonych przez nie kierunkach ( www.studia.tv/video/kierunki ).
Krasnoludek
Krasnoludek 29 sierpnia 2013, 21:44
Jeśli idzie o kierunki ścisłe to jestem, jak najbardziej lewa - podziwiam, za zdanie fizyki (ja ciesze się, że ją przetrwałam w liceum). Jeśli zaś idzie o kierunki humanistyczne polecam pedagogikę specjalną - ostatnio pojawia się co raz więcej ofert pracy związanych z tym kierunkiem, nawet na takim Za-siedmio-góro-grodzie, jak okolice z których pochodzę;)

Osobom wiążącym swoją przyszłość z wyjazdami za granicę odradzam (co mówi samo przez się) naukę historii.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać na forum
Zaloguj się Nie masz konta?   Zarejestruj się

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

lub tradycyjnie
login lub email
hasło