20 lat Wywroty

poczekalnia artykułów

Justyna D. Barańska
Justyna D. Barańska 19 pazdziernika 2016, 07:29
Hej,

Gdzie teraz trafiają artykuły przed akceptacją? Przydałoby się, żeby autorzy mieli do nich wgląd na każdym etapie redakcji - a nuż dostaną jeszcze fajniejsze zdjęcia do artykułu.
Agnieszka Pilecka
Agnieszka Pilecka 19 pazdziernika 2016, 11:23
Ufff... myślałam, że tylko ja tak mam!

Artykuły wpadają do jakiejś czarnej dziury, po dodaniu nie można ich odnaleźć, chyba, że jest się kimś z redakcji. Nie wiem z czego to wynika, ale jakiś tydzień temu tę sprawę i ponoć będą walczyć z czarną dziurą. Póki co czekam aż ktoś zaakceptuje moją recenzję, abym mogła nanieść poprawki, bo tak to nie mam do niej dostępu i muszę zdać się na łaskę innych, którzy z kolei przez czarną dziurę mają więcej roboty, bo będą poprawiać to, co ja mogłabym zrobić. No, ale nie mogę.
Justyna D. Barańska
Justyna D. Barańska 19 pazdziernika 2016, 13:56
No, bo to trochę tak jest, że w sumie to nie wiem, czy np. net mi nie zaszwankował w trakcie wysyłki artykułu i czy rzeczywiście dotarł na stronę.
Agnieszka Pilecka
Agnieszka Pilecka 19 pazdziernika 2016, 15:17
Wiem, mam to samo od ok. 2 lat. Ale może tym razem ktoś to naprawi ;)
Arek Janicki
Arek Janicki 31 pazdziernika 2016, 17:19
rzeczywiście, jest luka. członkowie redkacji widzą artykuły oczekujące na autoryzację, ale autorzy już nie... postaram się coś z tym zrobić.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać na forum
Zaloguj się Nie masz konta?   Zarejestruj się

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

lub tradycyjnie
login lub email
hasło