20 lat Wywroty

Samobójstwo

Adrianek208
Adrianek208 8 marca 2008, 17:18
coraz częściej sie to zdarza wśród młodzieży..
i jestem pewien że niektótrzy znas sami chcieli tego "dokonać" jeżeli można to tak nazwać..
po mojemu zbyt mało sie otym mówi jak by niemożna było zrobić jakiejś akcji np. "samobójstwom stop" jakiś pomysł napewno by się znalazł..
jeżeli macie coś w tej spr. do powiedzenia to możecie to zrobić tutaj zapraszam...
Cześ
Cześ 8 marca 2008, 18:54
Dobry pomysł z tym stopem. Niektórzy pewnie myślą, że samobójstwo jest dowiedzeniem odwagi, a tak naprawdę świadczy o tchórzostwie jak i w pewnym stopniu -głupocie. Próby samobójcze często są po to, aby zwrócić uwagę. Kiedy osoba czuje się odrzucona lub zaniedbana w rodzinie, takim zachowaniem chce pokazać, że coś jest nie tak. Innym przypadkiem jest brak cierpliwości i sił. Kiedy wszystko się psuje, nic nie da się poukładać, rodzice się rozwodzą, dziewczyna rzuciła, chłopak zostawił, przyjaciel nie chce cię znać, w szkole uwagi i jedynki, długi i jeszcze te papierosy. Wtedy nie ma już po co żyć, prawda? Najlepiej więc się zabić. To przecież NAJPROSTSZE wyjście. A może jednak warto się starać? Próbować, walczyć! Bo życie nie jest proste. I to jest jego urok. Pokażmy, że potrafimy zwyciężać! Nie poddawajmy się!
Marta W. 14 marca 2008, 00:03
hmm..ja czesto spotykam się z stwierdzeniem, że samobójca to najgorszy egoista. Ale to nie jest prawda. Egoistami są osoby wokół osoby to planującej. Udają, że nic nie widzą bo myślą, ze nie jestesmy na tyle odważni in ie ma co się przejmować....dają ludzie znaki, trzeba mieć do nich klucz, legendę. nie robią tego od tak.myślą o tym długo.
jill
jill 15 marca 2008, 19:47
mi się walają takie myśli po głowie czasem.może nie od razu o popełnieniu.ale o samobójstwie 'ogólnie'.czasem nie mam specjalnych powodow zeby zyc.
ale ostatnie dni są wyjątkowe.wczoraj i dziś.coś było.coś się chyba skonczyło.ale mimo wszystko cieszą mnie malutkie rzeczy..:]
Marta W. 15 marca 2008, 21:49
mnie taż, juz ci to kiedys mowilam.ale jak sama powiedzialas masz tylko zycie i to jedyne o co musisz dbac..ja tez mam czasem tak...czasem mysle ze cierpie na jakas depresje, a wszystko przez kilka nakladajacych sie od urodzenia trosk i problemow...
Speaker
Speaker 17 sierpnia 2009, 15:17
ja mam jedno okreslenie na samobojstwo: debilizm... A ludzie ktorzy je popelniaja sa skonczonymi dupkami bo w wiekszosci wypadkow uwazaja ze jest im najgorzej na swiecie... gowno prawda!
a jezeli znajdzie sie ktos kto twierdzi ze nie ma dla kogo/zyc to proponuje uswiadomic go ze nie zyje sie dla kogos/czegos tylko dla siebie...
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać na forum
Zaloguj się Nie masz konta?   Zarejestruj się

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

lub tradycyjnie
login lub email
hasło