20 lat Wywroty

Najciekawsze zakątki

Arek Janicki
Arek Janicki 12 marca 2008, 20:41
Jakie są, waszym zdaniem, najciekawsze miejsca we Wrocławiu? Takie, gdzie można oderwać się od codzienności, przeżyć coś wyjątkowego?
avigrus
avigrus 5 lipca 2008, 22:26
mnóstwo jest takowych chociażby wysepka słodowa czy ostrów tumski. w ogóle we Wrocławiu czeka zawsze na mnie ogromny emocjonalny bagaż i na każdym kroku można zauważyć coś wyjątkowego jeśli jest się czepliwym obserwatorem;p
Corleone
Corleone 26 sierpnia 2008, 11:10
zgadzam sie z avigrus:)ja jescze lubie wyluzowac sie i zapomniec o wszystkim w Ogrodzie Japońskim:)rewelacja...polecam
Marcin Sierszyński
Marcin Sierszyński 29 września 2008, 14:15
Ja najlepiej mogę sie wyluzować w Od Zmierzchu Do Świtu. : ]
Corleone
Corleone 30 września 2008, 14:08
nigdy tam niebylem...chociaz czesto przejezdzam i mam chec wejsc,zajebista jest ta czacha ktora reklamuje lokal:):):)
pytanie do Pana A.:
ten lokal jest dla amatorów (tylko) ciezkiej muzyki?
Marcin Sierszyński
Marcin Sierszyński 12 pazdziernika 2008, 12:11
Cóż, raczej tak. Na to wygląda. Same brudasy tam chodzą. ; )) Ale prócz punk rocka grają też zwykłe rockowe zespoły.

No a ostatnio Jazz Klub Rura! Zdetronizował OZDŚ. : ) Literatura i muzyka w jednym miejscu. No cudowne miejsce.
Arek Janicki
Arek Janicki 2 listopada 2008, 00:07
Ja bardzo lubię trasę spacerową wzdłuż wałów biegnącą od zoo aż do Opatowic i potem na wyspę Opatowicką. Można tam przyjść o każdej porze roku i cieszyć się pięknem przyrody. Od jakiegoś czasu można też stamtąd oglądać wilki na wybiegu (choć ostatnio ich nie widziałem, być może przeniesiono je gdzieś na czas remontów).

Oczywiście samo zoo jest również wspaniałe. Chciałbym mieć tyle czasu, żeby móc chodzić tam co tydzień...

Jeśli chodzi o ciekawe miejsca w mieście, to polecam mieszkanie Gepperta; z klubów Gumową Różę i Kalambur - można tam posiedzieć przy dobrej muzyce, a prawie każdy człowiek, gdy go zagadać, okazuje się być literatem, filmowcem lub innym artystą. Jeśli jednak rozpiera was energia i nie chcecie siedzieć, tylko trochę powyginać ciało ;) to zmierzajcie do Mañany lub Grawitacji.
W 5 sierpnia 2009, 18:17
a był ktoś w leśnicy??
Kuba Nowakowski
Kuba Nowakowski 8 grudnia 2009, 10:32
a ja polecam Manrezę, ale tylko wtajemniczonym i potrzebującym
Arek Janicki
Arek Janicki 8 grudnia 2009, 11:09
Zastanawiałem się cóż to za Manreza, ale Googel szybko mi podpowiedział.
Polecam też kościół św. Mikołaja na ul. Antoniego.
Grzegorz D
Grzegorz D 30 marca 2012, 12:17
Jaz Opatowicki piękna sprawa :)
Agata Iżykowska
Agata Iżykowska 20 marca 2013, 14:26
Ostrów Tumski, zawsze piękny i malowniczy. A z lokali o bardzo przyjemnym klimacie, polecam lokal Nietota :)
tukaram 5 czerwca 2014, 16:12
jestem własnie we Wrocławiu, własciwie przyjezdzam tu co roku, ale być może wszystkiego nie widzialam, polecacie coś, mniej oczywistego niz Ostrów Tumski czy wyspa.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać na forum
Zaloguj się Nie masz konta?   Zarejestruj się

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

lub tradycyjnie
login lub email
hasło