20 lat Wywroty

mundurki w lecie?!

L@uRi_Rasmus
L@uRi_Rasmus 5 kwietnia 2008, 18:53
z nieoficjalnych źródeł( ma się te kontakty, hehe) dowiedziałam się, że rada rodziców zamierza wprowadzić w naszej szkole obowiązek nosznia jakichś ohydnych, żółtych podkoszulków!!! wymyślili, nie ma co... jeszcze m(tj. nasi rodzice, ale to szcegół) musimy za nie zapłacić! bez jaj... a jak ktoś np. się poci(heh.. ale to nie jest smieszne)to co? To jest gorsze od mundurka! bedziemy wsszyscy chodzić poubierane jak te dziecka słońca albo jakieś teletubisie!!! Co wy na to?!
a15k 9 kwietnia 2008, 15:27
Heh to współczuje... ja przez pierwszy miesiąc stanowczo odmawiałam noszenia mundurka, jedak później "troszkę"go przerobiłam i teraz jest w prawdzie inny niż reszty ale jest i nawet fanie wygląda xD
Marta W. 16 kwietnia 2008, 17:08
ja za moj piepsz.ony mundurek musiałam zapłacić 45 zł.czaicie? nie dosc ze wymagaja to jeszcze trzeba za to polacic.ja ciagle dostaje uwagi bo nie nosze swojego.mam juz chyba trzy.my na szczescie nie musimy nosic pod spodem jakichs dziwnych koszul.wywysl chorego misnistra edukacji.latem to dopiero bedzie masakra.chociaz mysle ze pozwola nam zdejmowac.wyobrazacie sobie upał 30 stopni a wy siedzicie w klasie we wełnanym mundurku?! zgon.ja tego nie przeżyję
jerytureyrj
jerytureyrj 20 kwietnia 2008, 10:07
Lauri_Rasmus,. masz cudowny nick! :)
a co do mundurków... dobrze, że niedługo koniec szkoły :P
bbjedronka
bbjedronka 24 kwietnia 2008, 08:13
ja nie pamietam ile za kapote dalam... ale pewnie nieduzo, bo to gowno jest, o!
do tego u nas nosi sie jeszcze identyfikatory, i wyobrazcie sobie, ze za nie noszenie tego szitu dostaje sie uwage. jak dostaniesz 3 to masz gwarantowane nieodpowiednie zachowanie ==' to jakas tragedia!!
a propos moj mundur vel kapota aka kubrak jest granatowa kamizelka zakladana na odziez wierzchnia, i nie jest z tym az tak zle... troche jakby sie pofarbowalo worek po kartoflach na granatowo i przyszylo guziki...
@_@ masakra :///
L@uRi_Rasmus
L@uRi_Rasmus 14 maja 2008, 15:47
dziękuję za zrozumienie:)a jesli chodzi o nasz fason mundurków..cóż, wyglądamy jak stado chińczyków:P albo chińczyków w munduro-szlafrokach...ej, jest ktos z was na naszej-klasie?ja jestem jako Ewas Ziomalos.
foczafoka
foczafoka 27 czerwca 2008, 15:00
Nie wiem czemu macie taki problem.
Ja na podaniu do liceum miałam średnią 4,9 i naganne [chyba nie muszę tłumaczyć za co].

W końcu sami dali sobie siana i skończyłam 3 klasę ze średnią 5,2 i zachowaiem poprawnym - ani dnia nie przechodziłam w mundurku.

'm'-.-'m'
fisza:) 31 pazdziernika 2009, 13:12
My juz trzy lata mamy mundurki i jest masakra....
Martyna Mania 5 listopada 2009, 22:08
Mój mundurek był obleśny coś w stylu na kucharkę :> Musiałam go nosic , bo mówili ,że musimy godnie reprezentowac szkołe..
djpacio
djpacio 7 kwietnia 2011, 10:58
my nie musimy chodzić w mundurkach
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać na forum
Zaloguj się Nie masz konta?   Zarejestruj się

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

lub tradycyjnie
login lub email
hasło