20 lat Wywroty

Dlaczego Emo Jest Obrzucane ???

Gogi
Gogi 8 lipca 2008, 19:11
Dlaczego Emo Jest Obrzucane Przez Spoeczewo ???
Powiedzcie . . . Bo Ja Nia ^^ . . .
Dorota Łomicka (fruźka)
Dorota Łomicka (fruźka) 20 lipca 2008, 10:28
aż boję się odpisać na to, żeby nie narazić się emokidsom. więc powiem co myślę. te wszystkie "emo", które znam, to pozerzy, lanserzy, na siłę inny, koniecznie inni, a że emo ostatnio modne, to się samo przez się rozumie. szpanują tym, że ciągle im źle i smutno i tymi swoimi różowo- czarnymi strojami. "śmiejesz się ze mnie? zazdrościsz". mi się nie chcę śmiać, bo to smutne, gdy takie emo wmawia sobie, że świat jest zły, cholera, nie jest, ludzie go tworzą. dobra koniec. pozdrawiam wszystkich
Marcin Sierszyński
Marcin Sierszyński 29 lipca 2008, 23:07
Bo emo to zuuuuo! : )
KIMI
KIMI 8 sierpnia 2008, 20:18
A ja nic do emo nie mam. Oni są nieszkodliwi i tyle. Ludzie to maja w głowach taki stereotyp, że emo to tylko pozerzy. Ja znam emo nie tylko z Polski i uważam, że nie są głupi, tylko mają własne patrzenie na świat.
Sara Kosa
Sara Kosa 11 września 2011, 11:16
Podpisuję się pod komentarzem KIMI.
Ale fruźka też ma trochę racji.
Teraz jest moda na ten styl, a niektórzy trochę przeginają...
Jak się ubiorą na ciemno, lub w jakieś czachy to ok, bo jeśli podoba im się ten styl to czemu nie, ale to z nich nie robi scence. A jak już zaczynają, się nad sobą użalać, ciąć się itp to już jest głupie. Wg mnie, to tylko na pokaz, myślą, że tak zachowują się scence, To oni tez tak będą, a są w wielkim błędzie xd

Tak no... xD
byk123
byk123 27 czerwca 2014, 13:46
To zupełna bzdura że emo to jakieś zapłakane istoty tnące się i nie nawidzące świata
Emo to styl jak każdy inny
każdy nosi to co chce a czemu nie
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać na forum
Zaloguj się Nie masz konta?   Zarejestruj się

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

lub tradycyjnie
login lub email
hasło