20 lat Wywroty

ej!

Marta W. 10 lipca 2008, 13:53
brakuje tu Nirvany, jak można zapomnieć?!!
Feodaron 15 lipca 2008, 21:13
Nirvana to żadna legenda. Było wiele zespołów, które grały grunge wcześniej(chociażby Pearl Jam). To po prostu dobry zespół jakich zresztą wiele. Legendy to np Black Sabbath(pierwszy zespoł metalowy) oraz Ledd Zepplin, czy Deep Purple(nie słucham, ale to legendy), wraz z zespołem AC\DC. Oni ukształtowali rock i metal. Potem mamy Metallice, która zrobiła rewolucję w metalu. Legendarny zespół to taki, który baaardzo wpłynął na gatunki muzyczne.
Corleone
Corleone 27 lipca 2008, 14:34
zapomnieliscie o Pink Floyd:)
Corleone
Corleone 27 lipca 2008, 15:05
mysle ze Nirvana to jednak legendarna kapela
Feodaron 27 lipca 2008, 15:28
A co takiego Nirvana zrobiła że zasługuje na miano legendy?
Corleone
Corleone 5 sierpnia 2008, 14:39
legendarna kapela to taka ktora pamieta rzesza fanow i ciagle slucha i zobacz ile nas jest!!!np na fc
Feodaron 6 sierpnia 2008, 07:49
Człowieku, jeśli tak by patrzyć na legendy to legendą byłby prawie każdy zespół rockowy;] Owszem, Nirvana to dobry zespól który ma sporo fonów, sam do nich nie mam, ale ja za legendę mam takich wykonawców, którzy wnieśli coś nowego do muzyki, zmienili style muzyczne, zapoczątkowali nowe i proszę mi nie mówić ze Nirvana zapoczątkowała grunge ;]
Corleone
Corleone 7 sierpnia 2008, 09:48
ok ok bez nerwow Moze i masz racje;)
Autsajder 24 sierpnia 2009, 00:33
Nirvana, todobry zespół, a Kurt był świętnym wokalistą, jednakże wydaje mi się, że za mało, by wpsominać tutaj ich jako legende, i stawiać przy Zeppelinach.
a Jeżeli chodzi o początki trashu, to wydaje mi się, że Antrax zaczał pierwszy grać ten styl, a po Kill'em All Mety zaczęło wrzeć.
Victoria 15 maja 2010, 17:14
czemu tu nie ma Nirvany!!!!!!!!!!!!!!!
Aniela Ann
Aniela Ann 1 czerwca 2010, 10:19
Napisane jest wyżej.
Oczywiście zgadzam się, mimo wielkiego respektu do Nirvany, że to nie bardzo grupa dla nich.
makaj 20 czerwca 2010, 19:31
Lubię nirvanę lecz równie dobrze można wpisać: Soundgarden, Alice In Chains, Pearl Jam
makaj 20 czerwca 2010, 19:34
Lubię nirvanę lecz równie dobrze można wpisać: Soundgarden, Alice In Chains, Pearl Jam
a jeżeli chodzi o cobaina to nie rozuniem dlaczego nie lubił Axla Rose"a
Czorne
Czorne 21 czerwca 2010, 21:06
Skoro miałaby się tu znaleźć Nirvana ( którą, nie ukrywam, cenię) to może mi ktoś wytłumaczy w czym była prekursorska? Czym zrewolucjonizowała gatunek? Co tak naprawdę, poza ogromną rzeszą fanów, którzy słusznie doceniają ich twórczość, osiągnęła?
Bartosz Karski
Bartosz Karski 29 czerwca 2010, 03:58
Black Sabbath... Pierwszy metalowy?! nie żartuj! gdzie Dżem, gdzie, Dire Strates? Breakout?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać na forum
Zaloguj się Nie masz konta?   Zarejestruj się

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

lub tradycyjnie
login lub email
hasło