20 lat Wywroty

hunter- muzyka bogow...

bbjedronka
bbjedronka 16 grudnia 2007, 15:58
... niekoniecznie tych chrzescijanskich bogow ;) osobiscie o sobie mowie "pobozna satanistka"... myslicie "i po ch*j to mowisz, skoro to ma gowno wspolnego z ich tworczoscia", a ja mowie, ze ma duzo. Muzyka na kazdego dziala inaczej, mnei natchnela do tegoz stwirdzenia, iz jestem "pobozna", bo w boga wierze (co z tego, ze po swojemu), a szatana wyznaje (na ogol).
Niehc kazdy kto tu trafi pisze jaka role w jego zyciu (?) odgrywa muzyka huntera, czy sie podoba, czy nie, za co ich kochacie, lub za co nienawidzicie... :)

(fora sa po to by na nich pisac)

pozdr 4 all
Dorota Łomicka (fruźka)
Dorota Łomicka (fruźka) 16 grudnia 2007, 16:07
wiec tak. dla mnie hunter jest... hmm... podoba mi sie jak graja, i podobnie jak bb^^ uwazam siebie za pobozna satanistke :D (wieta juz co to znaczy) a co do samego huntera ciezko powiedziec, fajne texty dobra muzyka ciekawy przekaz, co tu wiecej mowic :)
pozdr 4 all
Alchemik666
Alchemik666 16 grudnia 2007, 17:59
Spoko kapela można posłuchać.
Grabaszszsz
Grabaszszsz 27 grudnia 2007, 14:24
Hum... Słucham Huntera już ch*j czasu... i wszystkie texty odbieram bardzo osobiście tak jak połowa ludzi których znam i też ich słucha... Jest to dla mnie po prostu 'światło wśród ciemności... ' Znam ich osobiście i naprawdę ich Uwielbiam... za to co robią dla tej muzyki i przede wszystkim dla nas i dla siebie ...

pozdrawiam ...

-z
Zyraffqua
Zyraffqua 14 maja 2008, 16:21
Hunter jest moim ulubionym zespołem... Ich teksty są świetne... niektórzy uważają ich za zespół satanistyczny... możliwe że tak(twierdząc po ich tesktach... ale ci niektórzy uważają satanistów za ludzi kierujących sie przemocą czy cos takiego.... uważam siebie za pobozną satanistke xD
grabarka
grabarka 17 maja 2008, 16:45
Ja jestem osoba bardzo wierzaca np. ale nie w instytucje kościoła tylko w Boga...
Słucham Huntera i ich uwielbiam...sa swietni!! Ogólnie uwazam ze łączenie muzyki z wiara jest pozbawione sensu...Ludzie czesto wrzucaja mnie do worka satanistow nie wiedzac ze mam pewnie wieksza wiare od nich samych...coż...
A co do szatana to kazdy człowiek wierzacy w Boga musi wierzyc takze w szatana tyle ze ja akurat wyznaje tego pierwszego :)
Pozdrawiam :)
Gitarzystka13
Gitarzystka13 25 czerwca 2008, 17:43
ja jestem (głęboko wierzącą) chrześcijanką i się tego nie wstydze. Co do Huntera, najpierw usłyszałam kiedy umieram... może z 11 lat miałam, po jakimś pół roku brat słuchał, zapytałam co to... no i teraz jestem ich wielką fanką, mam zaledwie 13 lat i nie przeczę, nie wszystkie teksty jestem w stanie zrozumieć, niektóre rozumiem ale całkiem inaczsej niżpowinnam, ale ich teksty są wyjątkowe. Muzyka? ja nic nie mówię. Posłuchać, słuchać, słuchać... mistrzowie:) Kiedy brat przynióśł do domu "medeis" orginał, mogłam powiedzieć(pomyśleć) jedno: "To dla takich chwil... całe życie w szaleństwie..." xD
warcabnik96 16 lipca 2011, 12:28
Cześć.Słuchałem Huntera przez pół roku dopłuki nie usłyszałem piosenki ''Agres''.Moim zdaniem tekstytego zespołu są satanistyczne i nawołują do czczenia szatana itp.Świadczą o tym podteksty zawarte w języku rumuńskim w wyzej wymienionej piosence np:
''Wyrzekam sie Boga''
''Wyrzekam się ciebie''
Z własnego grobu powstane i pomszczę ją na pomocą WSZYSTKICH SIŁ CIEMNOŚCI''.
Można dostrzec satanizm w piosence osiem gdzie mowa jest o panie dla którego są zrobic wszystko.Przytoczę fragment.
''Dla cb wszystko panie mój,dla cb nawrócimy świat''
dalej słyszymy
''Mój pan siedzi na tronie,kopytem stuka o wieko(...)
z ironią patrzy na świat, LWY POŻRA CHRZESCIJAN A POGAN ZADEPCZA SŁONIE''.

Polecam zespół WAR OF AGES,SABATON I RAMMSTEIN.

Prosze o odpowiedz na mój komętarz i co o nim sądzicie.Pozdrawiam
myha666 7 listopada 2016, 19:34
www.youtube.com/watch?v=-m6qA7ZV4jQ

Koncert Huntera z CK Wiatrak 28.10.2016 Trasa Niewolność

Jak oceniacie nowe utwory?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać na forum
Zaloguj się Nie masz konta?   Zarejestruj się

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

lub tradycyjnie
login lub email
hasło