20 lat Wywroty

Walnij z glana techno fana!

strony: « 1 2
jerytureyrj
jerytureyrj 13 marca 2009, 21:08
każdy niech słucha, co mu się podoba... co zmienia faktu, że Rock jest moim życiem :D
Asia 17 marca 2009, 13:59
moja qumpela (b. inteligentna i ma fajne pomysły) TECHNO kojarzy z animowanymi żółwiami walącymi młotkami w murxD heh... mi techno baaardzo się nie podoba, ale jak już ktoś słucha, to niech dalej ztacza się na dno...;D
Malfojka 1 lutego 2010, 16:28
W Nonsensopedii napisali: "Glany-Lekkie i zwinne obuwie sportowe do skakania (np. na koncertach i po emo, umcach-umcach, pokemonach i innych nie noszących glanów istotach)".
Ja nie mam nic przeciwko, żeby sobie ludzie słuchali techno (którego nienawidzę), tylko niech się z tym nie obnoszą, idąc przez miasto z umcy-umcy puszczonym na max.
madzia248 1 marca 2010, 20:44
:D:D:D niezły tekst
Dżeksonka
Dżeksonka 2 czerwca 2010, 15:59
eh.... miałam taki niecny plan,żeby się tu wypowiedzieć, ale odebrało mi mowę ...

powiem tak : mam dobrą kumpelę. kiedy się poznałyśmy, zapytała mnie , czego słucham... powiedziałam odważnie-Metalu!!! a ona - serio? ja tez!! się zakumplowałysmy. okazało się potem,że ona nie jest takim zupełnie metalem. że słucha reage, hip-hopu , tańczy dancehall , jeździ na desce i wcale nie ma glanów!!! ale jakoś się dogadujemy xD

powiem tak-jeśli zniszczyć jakąkolwiek muzykę , to hip-hop!!!!!!!!!!!! w mojej szkole są SAMI hip-hopowcy... wyśmiewają moje gusta muzyczne, to,że chodzę do kościoła i nalezę do Oazy , mój ubiór... wszystko . a ja wychodzę ze szkoły i zakładam na uszy słuchawki. i mogę spokojnie odlecieć do mojego świata ...
d'enemy
d'enemy 4 czerwca 2010, 01:54
rap w przeciwienstwie do techno ma JAKIEKOLWIEK (nieraz słuszne ;p) przesłanie..
chyba że mówisz o fanach Rysia, Firmy itp..
to nie hh.

ja sie nikogo nie czepiam, mnie też sie nie czepiaja. najważniejsze to szanować drugiego ^
nie lubie techno, ale nie bd przez to tępiła każdego kto tego gatunku słucha ;
Dżeksonka
Dżeksonka 4 czerwca 2010, 13:19
sporo racji. Ale dla mnie to hip-hop jest bez urazy o wiele gorszy... a co do tego przesłania... no nie wiem . na pewno nie widzę żadnego przesłania w piosenkach firmy i peji... wkurza mnie w rapie, to że żeby piosenka była 'dobra' musi być w niej jak najwięcej przekleństw ... ja tak to widzę.

ale w końcu JP to też jakieś przesłanie ... xD
d'enemy
d'enemy 13 czerwca 2010, 13:47
no i co. teraz wchodzi tu na to forum fan np. Ostrego i widzi ze jedziecie po rapie przez takie ścierwo jak np.Firma .

to tak jakby on pocisnął po całym metalu, wiedząc jedynie o Metallice.

każdy gatunek muzyki ma takich reprezantantów, za jakich idzie się jedynie wstydzić, ale także takich,
z których można być dumnym.

taa JP przesłaniem, ale prawdziwym tylko w ustach tych , którzy faktycznie mieli do czynienia z policją, a nie tych , co jedynie podporządkowują się modzie na 'jp' (a to jest częstsze) ;p

co do tych przekleństw, to wcale nie masz racji,taki np. OSTR jest powszechnie szanowanym raperem, nie tylko wśród hhpowców, a przeklnie raz czy dwa w piosence, ale to tylko po to by podkreślić emocje, wiec w słusznej sprawie ;P
Dżeksonka
Dżeksonka 14 czerwca 2010, 14:40
Uparłaś się na Ostrego!!!! ja dość dobrze znam to środowisko, kiedyś (bardzo dawno i wstydzę się tego!!!) siedziałam w nim... masz rację z tym trzecim akapitem, ale ja się narazie w metalu nie natknęłam na grafomańskie ścierwa... i to jest jedyny taki gatunek jeżeli mam być szczera...

a co do przekleństw to się nie nie zgadzam!!!! jest dużo piosenek w których emocje są okazywane nieco inaczej... wpisz se Anastasis "chcę tak jak On" ... moim zdaniem to naprawdę dobra piosenka, za każdym prawie razem jak ja słyszę płaczę... a przekleństw tam nie ma... ona jest po prostu dobra... ;p
d'enemy
d'enemy 17 czerwca 2010, 00:12
tak uparłam się xD ,
ja tez nie urodziłam się w glanach ;)
ja mam do czynienia na co dzień., nie dość ze przyjaciółka, to jeszcze brat -.-..

ooh nieraz można natknąć się na zbyt przesycone swą 'metalowością' gnioty, które maja na celu jedynie pasować do reszty napierdalanki xd jeśli co drugim słowem w piosence metalowej jest "dead", "evil" , "darkness" ,"blood" itp. to ciężko nazwać taką piosenkę stosunkowo ambitną ;)

ale teraz sama sobie zaprzeczasz O_o ...
wcześniej napisałaś
"(...)żeby piosenka była 'dobra' musi być w niej jak najwięcej przekleństw ... ja tak to widzę."
hah. albo:
"powiem tak-jeśli zniszczyć jakąkolwiek muzykę , to hip-hop!!!!!!!!!!!!"
...a teraz sama polecasz jakiś kawałek? :)

odpowiedziałam: wcale nie musi byc używane dużo przekleństw by takowy właśnie
raper zyskał publikę.
Dżeksonka
Dżeksonka 18 czerwca 2010, 19:15
tyle, że jeżeli byś tego posłuchała, to wiedziałabyś, ze to metal.... xDD

jeżeli chcesz hip-hopowy kawałek, to polecam Czysta Grę Libera... niech sobie ścierwo nazywane hip-hopem istnieje. Dla tej jednej piosenki.... ;p
d'enemy
d'enemy 24 czerwca 2010, 02:46
o lol.
"jeśli co drugim słowem w piosence metalowej jest "dead", "evil" , "darkness" ,"blood" itp. to ciężko nazwać taką piosenkę stosunkowo ambitną ;)''

czegoś tu nie zakumałaś.
nie powiedziałam , że tej piosenki nie nazwałabym metalową, tylko nie nazwałabym jej piosenką metalową Z AMBITNYM PRZESŁANIEM.

Jeśli do tekstu Britney Spears walniesz najcięższy kawał metalowej muzy, jak dla mnie nie będzie to przekonującym kawałkiem.
Tekst powinien mieć głębię, a nie albo pitu pitu a'la Britney, albo kolejny tekst jakich są TYSIĄCE wśród metalowych zespołów, w których usuwając tzw. mHroczne wyrazy, nie pozostaje nic wartego uwagi.
Piszę teksty metalowe ze znajomym, oboje sądzimy , że nie warto brać się za układanie tekstów, jeśli nie ma sie niczego do przekazania. Bo po co robić gniota.

dla przykładu Slipknot robi jeden wielki shit ze swoich tekstów. A muza była ok.
I teraz Slipknot jest powszechnie wyśmiewany wśród metali, taka prawda, uważany jest za komercyjny zespół dla kindermetali, które mają w dupie sens metalu itp. ważny dla nich jest lans. No i myślą one,że słuchając Slipknota będą 'prawdziwi i mHroczni', bo Slipknoci mają maaaaski...

...a g*wno prawda. Najwyżej ,jakiś doświadczony metal ,przechodząc obok takiego w koszulce Slipknota najzwyczajniej w świecie go wyśmieje i doradzi młodemu by jak najszybciej się z tego wyplatał xD

(chociaz.. powiem , że pierwsze dwa albumy są spoko.. ale reszta oczywiście już leci w komerche.;P)

Kończąc: jeśli już metal , to z przesłaniem, bądź też chwytającym za duszę/serce/umysł tekstem. ;)
no i oczywiście nie wykluczajmy stąd muzy ^ to tu jest najważniejsze.
Dżeksonka
Dżeksonka 24 czerwca 2010, 14:58
już się gubię w tym wszystkim... znaczy ogólnie masz rację...upożądkowywując..

poleciłam Anastasis "chce tak jak On" . i moim zdaniem ta piosenka ma sens, przesłanie, nie została i mam nadzieję ,ze nigdy nie zostanie połączona z takim pojęciem jak komercja... (bo zaledwie kilku moich znajomych zna ten zespół...). on nie nagrywa dla kasy, tylko dla przekazania światu pewnego przesłania... do mnie bardzo trafia to przesłanie i dlatego ich polecam... a Ty mnie objeżdżasz właściwie nie rozumiem dlaczego ... ;(
d'enemy
d'enemy 26 czerwca 2010, 16:44
objeżdżam? o rly? XD
a kto mi zasugerował , że niby metalu nie słucham , hę?
ehh..
mniejsza o to.
Dżeksonka
Dżeksonka 27 czerwca 2010, 19:12
jeżeli ja, to przypadkowo... xD
olkasnd 22 lutego 2013, 23:06
Ma problem, mianowicie chce sobie kupić pierwsze glany i nie wiem którą marke wybrać żeby wytrzymały kilka lat...kupić w sklepie czy przez neta. Nie za bardzo wiem czym się kierować przy zakupie tego cacka...
Wiktorek
Wiktorek 18 marca 2013, 12:17
Wojas ma fajne glany
Rudy
Rudy 28 kwietnia 2014, 00:28
Wojas, Steel, Cool Shoes... Najlepiej w sklepie. Przy zakupie glanów zwróć uwagę na jakość skóry, z której są wykonane. Kup o rozmiar większe, żeby w zimie zmieściła Ci się tam gruba skarpeta ;) I niech sznurówki będą wystarczająco długie.
Ostrzegam, że na początku możesz się zniechęcić tym, że potwornie obcierają. Po czasie oczywiście przestaną. Wiem o czym mówię- chodzę w glanach już długi okres czasu i swoje musiałam się nacierpieć ;)
Jeśli chodzi o cenę, to różnie. Zależy jaka firma i ilość dziurek(osobiście polecam 10-15 dziurkowe, bo w nich jest najbardziej komfortowo + doskonale się prezentują).
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać na forum
Zaloguj się Nie masz konta?   Zarejestruj się

strony: « 1 2

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

lub tradycyjnie
login lub email
hasło